Bloog Wirtualna Polska
Są 1 273 494 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Jak KOCHACIE świneczki morskie ,BARDZO je lubicie lub chociaż trochę LUBICIE-wpiszcie się do księgi gości!Każdy mile widziany :)Miłego oglądania blooga.

Koniec...

piątek, 21 maja 2010 19:55
Chciałam powiedfzieć że z blogiem koniec.Już nigdy do niego nie wrócę.I tylko chciałam dodac ze główna postać bloga, Klusia...nie zyje.Umarła dziś po południu.Wypłakałam 20 chusteczek.Może kiedyś ochłone chociaż kochałam ja ponad wszystko...była moim światem...Ale teraz jej już nie ma...Niech ten blog będzie uczczony ku pamięci Klusi i Pysi - mojej swinki która zyła 3 dni, ale już dawno umarła...Kocham Cię Klusiu I Tak Już Będzie Zawsze...
I Love You And NEVER NEVER NEVER Stop ;( ;( ;(

Żegnajcie, dziekuje wam...

Podziel się
oceń
9
5

Wszystkie komcie... (9) | Daj komcia

Notka Informacyjna - Nowy podpis

poniedziałek, 03 maja 2010 14:04
Dzisiaj chciałam napisać notkę o moim nowym podpisie.Na blogach zawsze podpisywałam się M4J4 lub Klusia. Natomiast od dziś będę sie podpisywać na moim blogu i innych blogach z adresem WP - patka406 .Jeszcze chciałam poinformować że będę isać notki taką czcionka jak piszę teraz.No i...to cała notka :D.Następna będzie trochę dłuższa.Pa!
Podziel się
oceń
8
4

Wszystkie komcie... (2) | Daj komcia

Notka Informacyjna - Nie reklamujemy się na moim blogu!

środa, 31 marca 2010 22:21
W księdze gości ,znalazlam wpisy reklam dla swoich blogów.Dziękuje wam za to że mam tak dużą liczbę odwiedzin ,ale jednak nie jest to reklama dla swoich blogów.Takie komentarze jak "super blog!wpadnij na mojego..."są "do nieczego" ,ale takie komcie w którym jeszcze ktoś pisze ,że musi wykorzystać dużą liczbę odwiedzin bloga ,to już będe usuwać i jeszcze umieszczać na blogu w tabelce "smiechu warte!"Oto jeden przypadek wykorzytywania mnie:

Napisałam w tej księdze gości, bo widzę, że masz dużo komci i wpisów do księgi i odwiedzin więc postanowiłam się tu zareklamować :D
No więc reklama:
ZAPRASZAM NA MOJE 5 BLOGÓW!
www...
www...
www...
www...
www...
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA TĄ REKLAMKĘ I TO JESZCZE NA TWOIM BLOGU, ALE MUSZĘ WYKORZYSTAĆ TAK ŚWIETNĄ ODWIEDZALNOŚĆ!


I co sądzicie o tego typu komentarzach?Nie uważacie że to jest wobec mnie trochę nie fair?Ja nie będę takich omentarzy niestety tolerować - jeśli chcecie możecie skomentować moje notki ,i zostawić adres bloga przy tym ,ale nie od razu robić taki spam!Osobiście uważam tą osobę za trochę wredną.Nie tyle co trochę ,ale bardzo!
Oto obrazek do typu "masz super blog ,wpadnij na mojego"komci:

Aha...i jeszcze ,wolałabym żebyście nie spamowali na moim blogu ,powtarzając kilka razy swoje komcie :).To tylko taka uwaga.
Dziekuje ,możecie ocenić sami ,jak wybyście czuli się na moim miejscu.
Podziel się
oceń
5
7

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

Notka Informacyjna - Nie róbmy krzywdy świnkom!!!

środa, 31 marca 2010 22:04
Przykro mi że w tym miesiącu tylko jedna notka ,ale mam małe problemy w domu nie tylko z Klusią i mam tym razem do was prośbę!!!Na końcu notki będzie o tym mowa.A narazie o tym jak ludzie bezmyslnie torturują świnki morskie!
 Obrazek pochodzi z bloga http://swinkimorskie1999.blog.onet.pl/
W pełni się z nim zgadzam - świnki ani inne zwierzęta nie mogą być torturowane. Czy wy chcielibyście zostać zjedzeni?Albo jakby ktoś was przefarbował  ,podnosił ,ściskał jak lalki umielibyście żyć spokojnie bez stresu? Wydaje mi się że nie.Dlatego nie róbmy tak świnkom!!!Takie wygłaskiwanie ,wynoszenie z klatki jak to zazwyczaj robią dzieci (nawet starsze!!!)powinno być karalne.Te osoby nie mają prawa nazywać się dojrzałymi!!! Z psami jest podobnie - juz nie raz słyszalam a nawet widziałam ,jak dzieci ciągną psy ,kiedy one chcą się załatwić albo wybiegać się!!!Nienawidzę takich ludzi!!!Dlatego Nie mozemy męczyć żadnej żywej istoty!!!.Ludzie to też zwierzęta!!!Pomyślcie najpierw ,jak wy byście się czuli!!!
To już wszystko.Dziękuję!!!Ale mam jeszcze do was jedno pytanie:
Moja świnka ma takiego ropnia przy brzuszku.Nie wiem jak jej to usunąć ,bo wiem że na zywca to bardzo boli ,a pod narkozą jest to ryzykowne.Bardzo sie martwię ,więc proszę o pomoc!
Z góry dziękuje :)

Podziel się
oceń
9
2

Wszystkie komcie... (3) | Daj komcia

Moja Kluseczka

sobota, 20 lutego 2010 20:50
Dzisiaj będą tylko 2 najsłodsze fotki mojej ślicznej :* OtO One:

I jeszcze drugie:

Co prawda ,klusinek miał troszkę brudno w klateczce...Ale sam Kluś jest śliczny ;D


    M4jk4 -Klusia
Podziel się
oceń
6
3

Wszystkie komcie... (3) | Daj komcia

Odpowiedzi na pytania

wtorek, 16 lutego 2010 19:30
Hej!Odpowiadam na pytanie świnko m-maniaczki.
"mam takie pytanko : co zrobić, jeśli świnka zajada wykładzinę, a w klatce ma sianko, karmę i marchewkę(wode tez) ??? mówię poważnie!!!BLOG - www.swinki-m.blog.onet.pl "
Odpowiedziałam już na bloogu ,ale napiszę to jeszcze na swoim

Moja świnka je tapetę za łóżkiem ,ale wykładzna...No cóż ja mam panele i Klusia by ich raczej nie przegryzła :).Ma jeszcze po za tym marchewkę w klatce ,a jak się kończy zima ,daje jej też brokuły.No widocznie twoja Gadusia nie ma na czym i ściera sobie ząbki na twojej wykładzinie co o ile wiem nie jest dobre ani dla świnki ,ani dla ciebie i podłogi ;D.Może kup jej jakiś "gryzak" itp. (Moja świnka czasami obgryza moje futrzaste kapcie ;D),albo jeśli to nie zadziała ,nie wypuszczaj jej pod twoją nieobecność z klatki.Fajnie jeśli pomogłam ,pa :*

To wszystko.Może będzie więcej pytań...

  M4J4 - Klus3czk4 :-)
Podziel się
oceń
4
3

Wszystkie komcie... (5) | Daj komcia

Powrót!!!

wtorek, 16 lutego 2010 19:29
Hej!Od dziś znowu zacznę pisać tego blooga!Może nie będę go pisać zbyt często ,ale czasem jakąś notkę dodam ;)Fotki również.Zapraszam też na mojego nowego bloga o trochę innym temacie...The sims 3 http://majka-sims3.bloog.pl/ Polecam i zabieram się do nowej notki!Bye ;*

   M4J4 - Klus3czk4 :-)

Podziel się
oceń
5
3

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

Pytania

czwartek, 25 czerwca 2009 13:17
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące świnek morskich - możecie pisać pod tą notką.A więcej na temat świnek morskich znajdziecie na Wikipedii .
I jeszcze słodziutka świneczka morska na koniec:

Podziel się
oceń
6
1

Wszystkie komcie... (4) | Daj komcia

Zdjęcia myszy

środa, 24 czerwca 2009 10:18
Dzisiaj przedstawiam zdjęcia myszek
 Mysz polna

 Ale fajna animowana  Myszeńka :)

 Ale słodkao:-)

 Mysz na Myszce :)
Podziel się
oceń
7
3

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

Zabawy ze świnką morską

środa, 24 czerwca 2009 10:04
Za prośbą "Dominiki" z poprzedniej notki ,napiszę o zabawach ze świnkami morskimi

serceGłaskanie - na pewno odwzajemni ci miłą mruczanką i zdobędziesz jej zaufanie.
serceDużo czasu spędzajcie ze świnką , mówcie do niej ,Patrzcie się na nią ,bądźcie przy niej.Ona naprawdę to lubi.Mówcie jaka jest ładna itp.Świnka lubi jak jesteś przy niej.A jak nie masz za dużo czasu ,to np.jeśli coś piszesz na kartce na komputerze itp. to postaw klatkę twojego pupila blisko ciebie.
serceBranie jej często na ręce może nie być zbyt dobre dla świnki.Ale jak jej nie będziesz brał na ręce od kiedy jest mała ,potem może się już nie dawać tak chętnie brać.(na przykład moja świnka :-))
serceZwierzak może biegać po dobrze zabezpieczonym pokoju (gdzie nie mógł by gdzieś utknąć,pogryźć kabli itp.).Na początek pod opieką właściciela ,a potem może już sam biegać w pokoju z zamkniętymi drzwiami.Potem wystarczy ją na noc zamknąć w klatce i dać na klatkę na swoje miejsce.
serceMożna też pupila cały czas trzymać w klatce ,ale wypuszczać go np.4 razy w tygodniu na tor przeszkód.Oczywiście w odpowiednio zabezpieczonym pokoju.Na końcu tego toru można umieścić smakołyk ,który świneczka bardzo lubi.

To by było na tyle.Jak macie jeszcze jakieś pomysły na zabawy i zapoznanie się ze świnką ,piszcie pod tą notką.Aha i jeszcze ważna zasada:

!Świnka polubi Cię z czasem.Potrzeba tylko trochę czasu i cierpliwości ,by świnka Ci zaufała.!
Podziel się
oceń
6
0

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

Zdjęcia króliczków

sobota, 16 maja 2009 13:12
Dodawałam zdjęcia świnek morskich , chomików no to teraz dodam...króliczki !

 Śliczny :B
 Słodziutki Słodzik
 Królik w trawie
 Rodzinka pluszowych królików , ale słodko :]
Może kiedy indziej dodam jeszcze zdjęcia myszek i szczórków. A narazie do zobaczenia
Podziel się
oceń
4
0

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

Zdjęcia chomików

wtorek, 12 maja 2009 20:42
Dzisiaj na odmianę piszę o chomiczkach.Na razie dodam kilka obrazków :

Zanim kupicie chomiczka upewnijcie się czy jest zdrowy...
 Chomik Syryjski
 Chomik i...myszka ! Ale zgrana para...
 Śliczny :)
To już wszystko.Paaa


Podziel się
oceń
6
0

Wszystkie komcie... (3) | Daj komcia

środa, 29 kwietnia 2009 14:14
Przychodzi do lekarza świnka morska z pistoletem w głowie
-Co pani dolega?
-Coś mi do głowy strzeliło:-]
Podziel się
oceń
6
5

Wszystkie komcie... (1) | Daj komcia

Szkoła tuż ,tuż...

niedziela, 08 lutego 2009 11:37
Hejka!Co tam u was?U mnie w porządku.Dzisiaj nie mogłam wejść na blooga ,i powiedziałam to przyjaciółce.Ona mpowiedziała ,że mam zrestartować komputer.Tak zrobiłam.Potem weszłam na blooga i wszystko było ok ;-).Dzięki niej:-).Ferie już się kończą.Szkoła już jutro.Czas się wziąźć za naukę.Kiedy my wychodzimy do szkoły , do pracy itp,świnka zostaje sama w domu.Kiedy wszyscy gdzieś sobie idą , świnki morskie czują się samotne.A szczególnie kiedy w domu macie jedną świnkę.U mnie niestety tak jest.Moja mama i tata idą do pracy ,ja ide do szkoły , a moja biedna Klusia zostaje sama :( .Dlatego właśnie nasz pupil powinien mieć towarzystwo , albo... WOLNOŚĆ.Ja swoją świnkę wypuszczam z klatki.Biega sobie od rana no wieczora.Wy też możecie swoje świnki wypuszczać na zewnątrz z klatki (oczywiście pokój musi być dobrze zabezpieczony).Świnka będzie wtedy na pewno bardziej szczęśliwa ,niż żeby musiała siedzieć pół dnia albo i nawet cały dzień w klatce.  No ja już musze iść. PAPAPA

P.S. jeszcze słodki misiu na zakończenie notki :
 good bye
Podziel się
oceń
3
1

Wszystkie komcie... (6) | Daj komcia

Mowa świnkek

sobota, 07 lutego 2009 13:00
Cześć!Dzisiaj podam wam (z własnego doświadczenia) jaki odgłos wydają świnki morskie.Miałam to zrobić wcześniej ,ale musiałam dodać inną notkę.W każdym razie mowe świnek umieszczę na bloogu teraz :)

serceKwik -Wysoki dźwięk oznaczający (według mnie)
-Jestem głodna(y)!Daj mi jeść!
W książce o świnkach morskich pisze natomiast , że świnka wydjae taki odgłos kiedy jest przestraszona lub ,gdy ją coś boli.Podpowiedcie mi co jest prawdą w komciach
serceGwizdanie - Niektóre świnki gwizdają czasami kiedy widzą w pobliżu swojego opiekuna.Gwiżdżą też kiedy są głodne.
serceMruczenie - Świnki morskie mruczą kiedy są zadowolone.Np.Kiedy pogłaszczesz swoją świnkę(moja świnka kiedy jest po za klatką ,wchodzi sobie do swojego kocyka.Kiedy ktoś ją głaszczę , ślicznie piszczy),lub gdy damy jej coś do jedzenia.
serceZgrzytanie Zębami - U świnek to dźwięk ostrzegawczy.Robią tak gdy się boją lub w pobliżu nich czyha niebezpieczeństwo.Ostrzegają tak swoich rówieśników przed niebezpieczeństwem.Gdy moja świnka zgrzyta zębami lub robi ,,Krrrr'',
mówię jej
-nie bój się , lub  -wszystko jest dobrze Klusiu...(moja świnka nazywa Klusia) i od razu jest lepiej ;-)

I jeszcze na koniec słodka świnka morska:
 To już wszystko na dzisiaj.PaPa.
Podziel się
oceń
7
1

Wszystkie komcie... (6) | Daj komcia

Opowiadanie o Klusi 2

środa, 04 lutego 2009 10:52
Dzisiaj napiszę drugie opowiadanie o Klusince

                                                         Jak Gabi chciała zjeść Klusię
Był ładny słoneczny dzień.Dzisiaj miała przyjechać moja babcia.Przyjechała ze swoim pieskiem.Była to suczka o imieniu Gabi.Gabunia była pieskiem bardzo rozbrykanym.Kiedy tylko przyszła do mnie babcia z dziadkiem , Gabi zaraz mnie ślicznie polizała po nosie.Jak moja babcia zdjęła Gabi smycz , piesek zaraz wśliznął się przez niedomknięte drzwi i szukał Klusi.Biedna Kluseczka siedziała właśnie w klatce na domku , kiedy Gaba chciała ją chapsnąć(czyli zjeść).Na szczęście w tym momencie do pokoju weszła moja mama i zaraz wyniosła Gabcię z mojego pokoju i zamknęła drzwi.I od kiedy się zdarzyła ta nieprzyjemna sytuacja , kiedy piesek do nas przychodzi zawsze zamykam drzwi do mojego pokoju.

Papa.Licze na komcie :)
Podziel się
oceń
5
2

Wszystkie komcie... (5) | Daj komcia

wtorek, 03 lutego 2009 17:12
Co to jest - ma jedną część w wodzie , a drugą na lądzie

Na odpowiedzi czekam w komciach ;-)
Podziel się
oceń
7
1

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

O czym musimy pamiętać !

poniedziałek, 02 lutego 2009 10:55
Cześć!Dzisiaj myślałam żeby dodać mowę świnek morskich ,ale się jednak rozmyśliłam , gdyż ostatnio widziałam w sklepie zoologicznym świnki.Wiem ,to nie jest nic nadzwyczajnego , ale taka jedna świnka była bardzo biedna. Nie powiem co jej się stało ,bo nie mam ochoty.To było ... lepiej nie mówić :/. Dlatego dzisiaj zamiast mowy świnek morskich napiszę ,o czym powińniśmy pamiętać zanim udamy się kupić świnkę morską.

!Gładkie , lśniące futerko pozbawione łysych placów czy strupków.
!błyszczące ,czyste oczy.
!Czysty nosek.
!Cichy oddech.
!Zaogrąglone ciało.
!Czysty pyszczek , bez ślinienia się.

                                                                      PAMIĘTAJ
 Zdrowe zwierzątko , to szczęśliwe zwierzątko.Bądź więc bardzo uważny przy wyborze świnki.

Podziel się
oceń
6
2

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

Zdjęcia świnek

niedziela, 25 stycznia 2009 12:36
Dzisiaj dodam kilka zdjęć świnek morskich.Oto one:
 Dwie świnki jedzą sobie jedną marcheweczkę - jakie to słodkie :)
 hmmm...rudzielec?!
 HeHe

To już narazie wszystko.PaPatki :)
Podziel się
oceń
8
3

Wszystkie komcie... (1) | Daj komcia

Opowiadanie o Klusi

sobota, 24 stycznia 2009 21:31
Dzisiaj umieszcze opowiadanie o śwince morskiej Klusi.No to lecimy:

                                                              Wycieczka do szafy
Piątek.6.50.Pora wstać.Jak zwykle samo wstanie z łóżka zajmuje mi dużo czasu.Trzeba się jeszcze przecież ubrać,zjeść śniadanie,umyć się,itp.Rano,Klusia powitała mnie oczywiście ślicznym piszczeniem oznajmiającym:,,Wypuść mnie z klatki''.Klusia zawsze biega sobie poza swoją klatką.Wchodzi do swojego kocyka,albo za łóżko.Tego dnia bardzo się spieszyłam.Zaspałam.mój budzik mnie obudził,ale ja chciałam się jeszcze chwilę zdrzemnąć i zamiast włączyć drzemkę wyłączyłam budzik.Mama,kiedy wychodziła do pracy mnie zbudziła,15 po siódmej.To była masakra.W tym całym zamieszaniu gdy wyjmowałam z szafy ubrania,przez nie uwagę zapomniałam zamknąć szafy.Kiedy przyszłam ze szkoły to dopiero wtedy to zauważyłam.Zamknełam ją.Potem powiedziałam ,,Cześć Klusiu!''.Zazwyczaj Klusia witała mnie głośnym ,,kwiiiii''.W tej chwili jednak nie.Zobaczyłam że za łóżkiem jej nie ma,w kocyku też nie,a wtedy zaczęłam się martwić.Już miałam dzwonić do mamy,ale usłyszałam znajomy dźwięk.Dobiegał z szafy.To była...Klusinka!Otworzyłam szafę,a tam wybiegła niczym piorun,maleńka Klusia.Myślałam,że wyjdę z siebie.Ale,na całe szczęście Klusi się nic nie stało.Dałam jej jedzonka i zjadłam obiad.Potem kiedy przyszła mama opowiedziałam jej o tej śmiesznej historii.Mama się uśmiała.Był to najciekawszy z moich piątków.
Podziel się
oceń
7
4

Wszystkie komcie... (2) | Daj komcia

wtorek, 20 stycznia 2009 17:00
świnka morska mówi do drugiej świnki:
-widzisz ten las?
-:-) nie widzę bo mi drzewa zasłaniają
Podziel się
oceń
9
5

Wszystkie komcie... (1) | Daj komcia

sobota, 17 stycznia 2009 17:37

Przychodzi świnka morska do lekarza i mówi:
-zrobiłam kupę.
-Ale dlaczego kupę? - Mówi lekarz
- Bo kazał mi pan zrobić coś na własną rękę!!!
:-]
Podziel się
oceń
10
5

Wszystkie komcie... (2) | Daj komcia

Pokarm dla świnek

sobota, 03 stycznia 2009 17:09
Karm swoja swinke codziennie - zarówno suchym,jak i świeżym pokarmem,a także sianem.W sklepie zoologicznym możesz kupić nawet specjalną karmę,która jest przeznaczona dla świnek morskich.
 Pamiętaj,aby kupować tylko pokarm przeznaczony dla swinek morskich a nie dla królików lub innych małych zwierzątek.Pokarm dla swinek zawiera bowiem witaminę C,której te zwierzęta bardzo potrzebują.
Dawaj swojej śwince do jedzenia świeże warzywa i owoce.

co lubią świnki?
poniżej znajdziesz liste smakołyków,które świnki lubią,ale pamiętaj,że każde zwierzątko ma swóje ulubione przysmaki.Poza tym świnki podobnie jak my,nudzą się kiedy codziennie jedzą to samo.Coś co zostało zjedzone jednego dnia może być nietknięte następnego.
przysmaki świnki morskiej:
serce
seler
sercezielona papryka
serceogórek
sercewinogrona
serceplasterki pomidora
serceplastry pomarańczy,melona(pamiętaj o usunięciu pestek i nasion)
sercetruskawki
moja świnka bardzo lubi:
;-)brokuły
;-)plastry jabłka
;-)marchewki
;-)zielona pietruszka
Czy wiesz,że...

Najstarsza hodowlana świnka morska zyła 15lat

i na koniec słodka świnka morska

Papa:-)

Podziel się
oceń
6
1

Wszystkie komcie... (3) | Daj komcia

Czy wiesz,że...

piątek, 02 stycznia 2009 18:43
Świnka morska waży średnio około 1,3kg - to troche więcej niż torebka cukru.


Na wolności świnki morskie żyja w grupach złożonych z samic i młodych,którym przewodzi dorosły samiec

Podziel się
oceń
6
2

Wszystkie komcie... (0) | Daj komcia

świnki morskie

czwartek, 01 stycznia 2009 12:27
 To jest kapibara,kuzyn świnki morskiej

 to jest udomowiona świnka morska

 To jest świnka morska żyjąca na wolności w ameryce południowej

Czy wiesz że...

Po raz pierwszy świnki morskie udomowiono w Europie około 400 lat temu
Podziel się
oceń
6
3

Wszystkie komcie... (3) | Daj komcia

środa, 31 grudnia 2008 16:22
Przychodzi świnka morska do lekarza ze śledziem na plecach. Lekarz pyta:
- Co śwince dolega?
- Ktoś mnie śledzi.
:-]

Podziel się
oceń
10
3

Wszystkie komcie... (1) | Daj komcia

środa, 31 grudnia 2008 16:20
Przychodzi świnka morska do lekarza z czarną skarpetką na głowie. Lekarz pyta:
- Co śwince dolega?
A świnka mówi:
- Nie żartuj koleś, to jest napad!
:-]

Podziel się
oceń
10
4

Wszystkie komcie... (1) | Daj komcia

środa, 31 grudnia 2008 16:16
Przychodzi baba do lekarza ze świnką morską na głowie. Lekarz pyta:
- Co śwince dolega?
A świnka mówi:
- Coś mi się do zadka przykleiło!

:-]

Podziel się
oceń
10
3

Wszystkie komcie... (3) | Daj komcia

Szczęśliwego nowego roku!

środa, 31 grudnia 2008 13:54
Ile w Chinach Chińczyków,
Ile w Indiach koralików,
Ile w Polsce bocianów,
Ile w Turcji dywanów,
Ile piasku w Maroku
Tyle szczęścia w Nowym Roku!

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
_$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
_________$$$$_____$$$$__$$$
Podziel się
oceń
3
3

Wszystkie komcie... (2) | Daj komcia

Czego potrzebuje twoja świnka

środa, 31 grudnia 2008 13:44
  Zanim przyniesiesz świnki do domu,upewnij sie,że mają wszystko czego potrzebują,żeby było im wygodnie i żeby były zadowolone.

Twoje zwierzątka będą szczęśliwe,jeśli będą mieszkały w dużej klatce,w której jest dużo przestrzeni do biegania.
Podziel się
oceń
6
2

Wszystkie komcie... (4) | Daj komcia

Zdjęcia w galeriach.


odwiedziny:  28 260  

Kalendarzyk...

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 28260
Wpisy
  • liczba: 36
  • komentarze: 71
Galerie
  • liczba zdjęć: 5
  • komentarze: 19
Bloog istnieje od: 3251 dni

Lubię to